View in Browser (2.1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Add
pl: Dodaj

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Mail
pl: Poczta

en: All
pl: Wszystko

en: Module
pl: Moduł

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Deleted
pl: Usunięty

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Library
pl: Biblioteka
