View in Browser (2.1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: All
ug: ھەممە

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: About
ug: ھەققىدە
