View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Add
ca: Afegeix

en: Mail
ca: Correu

en: All
ca: Tot

en: Module
ca: Mòdul

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 year
ca: 1 any

en: Key
ca: Clau

en: Deleted
ca: Eliminat

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Library
ca: Biblioteca
