View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Add
eo: Aldonu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Deleted
eo: Forigita
