View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Add
eu: Gehitu

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Mail
eu: Posta

en: All
eu: Guztiak

en: Module
eu: Modulua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Key
eu: Giltza

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Lifetime
eu: Iraupena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
