View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Add
fil: Idagdag

en: All
fil: Lahat

en: Key
fil: Susi

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: - Select -
fil: - Pumili -
