View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Add
th: เพิ่ม

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Key
th: คีย์

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
