View in Browser (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: All
bn: সমস্ত

en: Module
bn: মডিউল

en: About
bn: সম্পর্কে
