View in Browser (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Add
it: Aggiungi

en: All
it: Tutti

en: Module
it: Modulo

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Key
it: Chiave

en: Deleted
it: Eliminato

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Library
it: Biblioteca
