View in Browser (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Add
uk: Додати

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Mail
uk: Пошта

en: All
uk: Все

en: Module
uk: Модуль

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Key
uk: Ключ

en: Token
uk: Замінник

en: Deleted
uk: Видалено

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Lifetime
uk: Час життя

en: 3 hours
uk: 3 години

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Library
uk: Бібліотека
