View in Browser (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Add
ka: დამატება

en: All
ka: ყველა

en: Module
ka: მოდული

en: Key
ka: გასაღები

en: Deleted
ka: წაშლილი
