View in Browser (8.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
