View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Add
mn: Нэмэх

en: Mail
mn: Шуудан

en: All
mn: Бүгд

en: Deleted
mn: Устгагдсан
