View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Add
nl: Toevoegen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Mail
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Key
nl: Sleutel

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: 1 month
nl: 1 maand

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: 3 hours
nl: 3 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Library
nl: Bibliotheek

en: The module is required.
nl: De module is verplicht.

en: The configuration has been added.
nl: De instellingen zijn toegevoegd.
