Viber - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: File
el: Αρχείο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Time
el: Ώρα

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Send
el: Αποστολή

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Submissions
el: Υποβολές

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Run cron every
el: Εκτέλεση του cron κάθε
