Viber - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: File
lt: Failas

en: Message
lt: Žinutė

en: Time
lt: Laikas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Send
lt: Siųsti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Run cron every
lt: Paleisti cron kas
