Viber - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: File
mn: Файл

en: Message
mn: Зурвас

en: Time
mn: Цаг

en: Send
mn: Илгээх

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
