Viber - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: File
da: Fil

en: Message
da: Meddelelse

en: Time
da: Tid

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Caption
da: Undertekst

en: Submissions
da: Indsendelser

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: No results
da: Ingen resultater

en: Run cron every
da: Kør cron hver
