Viber - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Time
gu: સમય

en: Send
gu: મોકલો

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
