Viber - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: File
hr: Datoteka

en: Message
hr: Poruka

en: Time
hr: Vrijeme

en: Send
hr: Pošalji

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Run cron every
hr: Pokreni cron svako
