Viber - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: File
tr: Dosya

en: Message
tr: İleti

en: Time
tr: Zaman

en: Message type
tr: İleti türü

en: Send
tr: Gönder

en: Caption
tr: Başlık

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Run cron every
tr: Dönemsel görevleri çalıştır, her
