Viber - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: File
be: Файл

en: Message
be: Паведамленне

en: Time
be: Час

en: Send
be: Адаслаць

en: Caption
be: Загаловак

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Run cron every
be: Уключаць крон кожныя
