Viber - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
