Viber - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: File
bn: ফাইল

en: Message
bn: বার্তা

en: Time
bn: সময়

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
