Viber - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Run cron every
bo: གཤམ་གྱི་དུས་མཚམས་རེ་རེ་ལ་འཁོར་སྐྱོད་ཐེངས་རེ་བྱེད་པ།
