Viber - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: File
de: Datei

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Time
de: Zeit

en: Message type
de: Nachrichtentyp

en: Send
de: Senden

en: Caption
de: Beschriftung

en: Submissions
de: Eingaben

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: No results
de: Keine Ergebnisse

en: Run cron every
de: Cron abarbeiten alle

en: Clear history
de: Verlauf löschen

en: Auth token
de: Authentifizierungstoken
