Viber - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: File
fi: Tiedosto

en: Message
fi: Viesti

en: Time
fi: Aika

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Send
fi: Lähetä

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Run cron every
fi: Cronin ajoväli
