Viber - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Username
gd: Ainm-cleachdaiche

en: File
gd: Faidhle

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Time
gd: Àm

en: Caption
gd: Caipsean
