Viber - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: File
gl: Ficheiro

en: Message
gl: Mensaxe

en: Time
gl: Hora

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Send
gl: Enviar

en: Caption
gl: Lenda

en: Submissions
gl: Envíos

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Run cron every
gl: Executar cron cada
