Viber - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: File
he: קובץ

en: Message
he: הודעה

en: Time
he: זמן

en: Send
he: שלח

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Run cron every
he: הרצת Cron בכל
