Viber - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: File
ku: پەڕگە

en: Message
ku: پەیام

en: Time
ku: کات

en: Send
ku: بینێره‌

en: About
ku: دەربارە

en: Run cron every
ku: کارگێڕ بخە کار هەر
