Viber - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Message
my: သတင်း

en: Time
my: အချိန်

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: About
my: အကြောင်း
