Viber - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: File
pl: Plik

en: Message
pl: Wiadomość

en: Time
pl: Czas

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Send
pl: Wyślij

en: Caption
pl: Podpis

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: No results
pl: Brak wyników

en: Run cron every
pl: Czas między kolejnymi uruchomieniami demona cron
