Viber - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: File
uk: Файл

en: Message
uk: Повідомлення

en: Time
uk: Час

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Send
uk: Надіслати

en: Caption
uk: Підпис

en: Submissions
uk: Надсилання

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: No results
uk: Не знайдено

en: Run cron every
uk: Запускати крон кожні/кожен
