Viber - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: File
ar: ملف

en: Message
ar: الرسالة

en: Time
ar: الوقت

en: Send
ar: أرسل

en: Caption
ar: شرح

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Run cron every
ar: تشغيل الدورية كل
