Viber - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: File
az: Fayl

en: Message
az: Mesaj

en: Time
az: Vaxt

en: Caption
az: Başlıq

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
