Viber - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: File
bg: Файл

en: Message
bg: Съобщение

en: Time
bg: Време

en: Send
bg: Изпрати

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Run cron every
bg: Пускай CRON всеки
