Viber - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: File
jv: Berkas

en: Message
jv: Pesen

en: Time
jv: Wektu

en: Send
jv: Kirim

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web

en: Run cron every
jv: Nglakokaké cron saben
