Viber - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: File
ka: ფაილი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Time
ka: დრო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
