Viber - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
