Viber - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: File
ro: Fișier

en: Message
ro: Mesaj

en: Time
ro: Ora

en: Send
ro: Trimite

en: Caption
ro: Legendă

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Run cron every
ro: Rulează cron la fiecare
