Viber - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: File
te: ఫైల్

en: Message
te: సందేశం

en: Time
te: సమయం

en: Send
te: పంపించు

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: About
te: గురించి
