Viber - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Message
th: ข้อความ

en: Time
th: เวลา

en: Send
th: ส่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
