Viber - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Send
ug: يوللاش

en: Caption
ug: تېما

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
