Video (3.0.1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: default
eo: defaŭlto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Finished
eo: Finita

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
