Video (3.0.1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Create
gu: બનાવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
