Video (3.0.1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Weight for new file
hy: Նոր ֆայլի կշիռը
