Video (3.0.1) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title

en: Weight for new file
ku: سەنگ بۆ پەڕگەی نوێ
