Video (3.0.1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
