Video (3.0.1) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Language
te: భాష

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: default
te: అప్రమేయం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
